Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8102 (4846118)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

СКАРГА
Вул РОЗДІЛИНА взагалі від снігу не чиститься ! Взагалі жодного разу ні була почищена вул Роздільна !
КМДА ні виконує взагалі чистку вулиць у м.Києві.