Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-908 (4846130)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 203 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Во дворе дома невозможно пройти, снег как каша, по колено....... а коляску по таким сугробам нужно ещё и в руках нести. Никто ничего не убирал несколько дней, кто отвечает за уборку? Зачем платить коммунальные??????