Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2674 (4846253)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 505 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Чотири доби не вивозять смиття повні контейнери замерзлого сміття яке розтягують навкруги ворони.Неприбрані підїзди і сходи.Зверталися у ЖЄД-505 ніяких дій.А комуналка скоро взагалі по миру пустить.За що маємо платити таки гроши????