Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-504 (4846864)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Во дворе дома проспект Комарова 10-а не светит уличный фонарь.