Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4153 (4846925)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не вывозят мусор, бульвар Перова 11, 11а, 11б, 11в