Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8163 (4847174)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Деснянська РДА [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не дивлячись на неодноразові звернення із відповідними заяви до Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації про виконання Рішення від 12 вересня 2016 року Деснянського районного суду м. Києва щодо узаконення мого проживання в ЖИТЛОВОМУ приміщенні першого поверху ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ загальною площею 85,4 м. кв. за адресою : м. Київ, пр-т Лісовий, 12-б, кв. 3 в які я, Семенчук Світлана Миколаївна, ВСЕЛИЛАСЯ НА ПІДСТАВІ ЗАКОНУ !!! що підтверджено Рішенням суду, але у відповідь мені надсилаються лишень відписки, в яких міститься ЗЛОЧИННА ДУРНЯ !!!
Ми, представники Територіальної громади району, надіялися, що з новим призначенням Голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації в особі Заболотного Геннадія Вадимовича буде звільнено з посади корупціонера та злочинця, по якому давно тюрма плаче Крохмалюка Віктора Васильовича та його посібників, але до цього часу розкрадач власності територіальної громади працює на посаді, яка по факту не передбачена штатним розписом та Регламентом Адміністрації, а саме : - перший заступник т.в.о. голови Адміністрації, якого призначив відповідним розпорядженням т.в.о. голови Адміністрації громадянин Онуфрійчук , особа без відповідного обсягу цивільних прав, про що ми надали відповідні докази.
Мабуть новопризначеного Голову Адміністрації пана Заболотного Геннадія Вадимовича залякав злочинець Крохмалюк Віктор Васильович, проти якого представниками Територіальної громади району відкрито дев’ять кримінальних проваджень і саме тому пан Заболотній Г.В., увійшовши в злочинний зговір з Крохмалюком В.В., на його вимогу підписав чергову відписаловку, а саме : - Лист від 26.02.2018 року вихідний номер 102/-102/с-42/1-623 (надалі – Відписка).
У зазначеній Відписці усі без виключення обставини є умисно перекручені, не точні , які не відповідають фактичним обставинам та нормам ЗАКОНУ і направлені на порушення моїх Конституційних прав, свобод та інтересів.