Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-2296 (4847227)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Чищення снігу та льодяного покрову на автомобільних дорогах міста
Відповідальний:ЖЕД - 504 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На дорозі між будинками Оболонська площа 1 та 3 (з боку дворів) ніхто не прибирає сніг. Це 50-100 метрів від м.Оболонь. Дорога там загальна для машин та пішоходів. Снігу майже по коліна, все перетворилось у кашу та беребилось колесами машин. Будь ласка, вжийте заходів приберіть сніг. Бо воно на днях росстане і взагалі люди не зможуть там пройти