Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-3136 (4847236)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прибудинкова територія біля будинку по проспекту Правди, 35А не прибирається від снігу. Доріжки ще якось прибрані, хоча і не ідеально: лід не розбивається, посипано погано. А автомобільна дорога по вулиці Межовій та біля будинку не прибрана зовсім та дуже небезпечна для всіх, особливо для дітей та людей похилого віку. Послизнутися та потрапити під авто дуже легко.
Прошу виправити цю ситуацію.