Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13363 (4847290)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 503 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Придомовая территория не убирается малой снегоуборочной техникой и дворниками ЖЭО №503. Фото от 6 марта, 9-00