Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6344 (4847460)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

ОСББ ”МІЙ ДІМ-22” уже неділю не розчищає пішоходні тротуарні доріжки перед будинком. Виїхати із коляскою неможливо із парадного входу.