Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4184 (4847543)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

не вывозят мусор давно уже. в пятницу приезжал мусоровоз, но проехал мимо нашего подъезда (возможно, потому что дворники не расчистили пространство около мусорного бака).