Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13398 (4847564)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 103 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

СКАРГА на неякісне прибирання снігу на частині прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, яка до того ж не посипається сіллю, піском, піщано-соляною чи іншою протиожеледною сумішшю, відсутнє вивезення снігу.

Мені, як уповноваженій особі багатоквартирного будинку з питань ЖКГ, надходять численні скарги від мешканців будинку № 117 по проспекту В. Лобановського стосовно вказаної проблеми. Мешканці змушені прибирати сніг власними силами та засобами, в т.ч. купляти лопати для снігу.

Є випадок, коли мешканка не змогла терміново виїхати з подвір’я власним автомобілем та змушена була протягом дня користуватися послугами таксі на суму більш як 1000 грн. для візитів до лікарів.

За вказаною адресою я проживаю більше 30 років, проте не пам’ятаю жодного випадку, щоб сніг вивозився навіть при його значних обсягах.

Крім того на прибудинковій території відсутні водовідвідні комунікації та дренажна система.

А оскільки Укргідрометцентр прогнозує вже відзавтра 07.03.2018р. підвищення температури в денний час вище 0°С при мінусових температурах вночі, то поступове танення наявних значних обсягів снігу, в т.ч. на даху будинку, буде спричиняти постійне підтоплення подвір’я, а вночі буде утворюватися ожеледиця, що заважатиме проходу, проїзду та може стати причиною травм пішоходів. В черговий раз підтопить та перетворить на калюжу з болотом велику яму посеред подвір’я, що утворилася після неодноразового розриття ПАТ Київенерго ще влітку 2017р.

Проведено фотофіксацію неякісного прибирання снігу протягом декількох днів. Частина фотографій прикріплена до даної скарги.

Вимагаю вжити заходів впливу до КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м.Києва та структурного підрозділу ЖЕД-103 для усунення вказаних порушень та проведення перерахунку за ненадані та неякісно надані комунальні послуги.