Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13407 (4847631)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

”ЕФІР”

Доброго дня!
Звертаю увагу, що після ремонту теплотраси (на початку опалювального періоду 2017-2018 рр), ділянку дороги, що знаходиться між будинком вул. Підгірна 3 та Татарська 7 (в”їзд до будинку зі сторони вул. Татарська) не було відновлено належним чином: стокові решітки були засипані асфальтовою сумішшю, частина дороги взагалі залишилась без покриття, а невикористана асфальтова суміш залишилась горою лежати неподалік.

Кошти на ремонт були витрачені т без результату!

Просимо постприяти відновленню покриття даної дільниці дороги.