Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7259 (4847633)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Порушення посадової інструкції водієм тролейбусу
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

6 березня 2018 року, близько 10 години ранку, водій тролейбуса №50к маршруту (бортовий номер 4344) рухався в напрямку станції метро ”Дарниця”.
На зупинці ”Керченська площа” пасажир, жінка похилого віку, спитала водія тролейбусу, чи відчинить вона (водій) передні двері на наступній зупинці ”бульвар Перова”. Водій тролейбусу ніяк не відреагував, хоча активно продавала іншим пасажирам квитки. За деяку мить, вже на зупинці ”бульвар Перова”, на прохання відчинити передні двері, водій їх не відчинила. Більш того, вона (водій) не стала чекати, поки жінка похилого віку дійде до середньої двері, щоб вийти. Зачинила двері і повезла її на наступну зупинку ”Школа-інтернат”.

Прошу пояснити поведінку водія до людей похилого віку та надати інформацію щодо справності передніх дверей.

Прошу пояснити, чому в горомадському транспорті Києва, майже всі тролейбуси та автобуси не відчиняють передні двері. Передні місця в салоні призначені для пасажирів з дітьми, та людей похилого віку про що свідчать ”наліпки”, на передніх дверях також є наліпка ”людина з палочкою”- отже призначення цих місць та дверей в першу чергу для цих людей.