Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2704 (4847694)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Чищення снігу та льодяного покрову на автомобільних дорогах міста
Відповідальний:ВОП ”Шулявка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доводжу до відома відповідальних осіб проблему з прибиранням снігу та льоду тротуарі навпроти будинків за адресою ВУЛИЦЯ ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, 13 ТА 15 (відмічено червоною лінією на додатку 1).

Слід зазначити, що на згаданій вище ділянці сніг та лід не прибиралися жодного разу протягом всієї зими.

У зв’язку з чим звертаюся до відповідальних осіб з проханням прибрати сніг та лід на тротуарі навпроти будинків за адресою ВУЛИЦЯ ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, 13 ТА 15 (відмічено червоною лінією на додатку 1), а також надати інформацію щодо термінів виконання цих робіт.