Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4204 (4847918)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 505 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Позаду будинку №11б на вул.Маршала Малиновського є коротка доріжка з плит, яка йде перпендикулярно до даного будинку і з’єднує довгу паралельну будинку доріжку і асфальтований майданчик, який використовується для стоянки автомобілів, біля огородженого футбольного майданчика. Довгу доріжку за будинком почистили від снігу добре, а коротку з плит не почистили зовсім. Тому люди ходять протоптаною ґрунтовою доріжкою поряд, яка швидко розкисне у випадку потепління. Прошу почистити від снігу дану доріжку з плит і надалі робити це регулярно і вчасно. Асфальтований майданчик також не почищений. Після попередньої скарги Л-1159 від 19 січня нічого не було зроблено.