Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-6800 (4847975)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний стан сміттєвих контейнерів, урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Убрали мусор не вовремя. Оставили мусор по средине дороги. Бачки на место не поставили. Дворники навели отличный порядок а вывоз мусора сделали свинство во дворе. Прошу дать письменный ответ от организации которая вывозит мусор.