Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8236 (4847988)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 501 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Під час сильних опадів на занадто великій ділянці дороги ,біля нашого будинку та дитячого майданчика утворюється величезна калюжа, яку обійти неможливо. Ця проблема існує з того часу створює незручності для пересування цією ділянкою особливо з дітьми, так як водойма яка виникла знаходиться прямо біля дитячого майданчика . На Дорозі утворюється провалля та порушуються санітарні норми .
Відповідно до ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» (далі - Закон) майдани, площі, бульвари, проспекти, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, прибудинкові території та інші території загального користування належать до об’єктів благоустрою населених пунктів. Згідно із статтями 10, 39 Закону, здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою та утриманням територій населених пунктів, інженерних споруд та об’єктів, підприємств, установ та організацій, майданчиків для паркування транспортних засобів, озелененням таких територій, тощо належить до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та державний контроль за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території населених пунктів здійснюється місцевими державними адміністраціями.
Керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 16, 52-1 Закону України «Про дорожній рух», ст. 32 Закону України «Про автомобільні дороги», ст.ст. 1, 7, 15, 20 Закону України «Про звернення громадян», ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію», Прошу уважно вивчити проблему та здiйснити ремонт вищезазначеноi ділянки дороги та відновити зливний колодязь.(На фото історія розвитку та вирішення питання стосовно озера)