Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8239 (4848003)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Нивки” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

До кінця не відновивши благоустрій на прибудинковій території між будинками №6 та 8 на Уссурійському провулку маємо знов для дітей забаву та неефективні витрати коштів для обслуговуючих організацій!!!
Щороку мінімум двічі на рік у дворі за зазначеною вище адресою у одному й тому ж самому місці проводяться ”розкопки” та латання 50 см труби під час прориву, а потім місяцями жителі будинків чекають поки зариють яму та ще кілька місяців поки влаштують асфальтове покриття ї покладуть бордюри!
Цього року навіть і недочекалися укладання асфальту лише утрамбували щебінь. Напевно то назаваді став сніг, що випав у березні!!
Прошу надати інформацію щодо суми витрат на проведення аварійних робіт для усунення поривів та витрати на відновлення благоустрою на прибудинковій території за адресою провулок Уссурійський, 6 та 8, що стались за останні 3 роки.
Також прошу поміркувати чи є сенс робити із року в рік заміну труб зі швидкістю 50 см на один прорив чи можливо раз і на довгі роки провести планову заміну гнилих труб водо- та теплопостачання за вказаною адресою.