Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3582 (4848314)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Шановна КМДА! Просимо вжити заходів щодо прибирання снігу з проїжджої частини вулиці-Тбіліського провулку поряд з нашим будинком за адресою Тбіліський пров.3а. Житлово-експлуатаційна організація, що обслуговує 25-поверховий будинок на Тбіліському пров.1 за допомогою трактора та автомобіля-самоскида завалили торцьову стіну та відмостку нашого будинку. на межі з проїздом між нашими будинками. Внаслідок цього КП АТП Шевченківського району не змогли під’їхати та вивезти сміття із сміттєвого баку, що розташований на проїжджій частині Тбіліського провулку.Обслуговує будинок на пров.Тбіліському, 1 Приватний ЖЕК ”Основа-комфорт”(Златоустівська, 16) Додатково звертаю увагу на те, що будинок наш був пошкоджений у 2014 р. під час спорудження 25-поверхівки на пров.Тбіліському, 1 . Він тріснув у 4-х місцях на всю висоту п’ятиповерхівки. Весь комплекс відновлювальних робіт виконаний не був. У місці, де зараз навалено снігу пошкоджено відмостку, закритий доступ до газової труби в місці виходу та з’єднання з підземним газопроводом.. Вказане може призвести до аварії. ЖЕК ”Основа-Комфорт не реагує на прохання прибрати навалений ними сніг з прибудинкової території нашого будинку. Просимо пояснити керівництву ЖЕКу, що не дозволяється скидати сніг на відмостку будинку та в безпосередній близькості до стін багатоповерхівки.
.З великою повагою та надією на допомогу, за дорученням мешканців, Голова Правління.