Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2724 (4848321)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прохання почистити від снігу тротуар біля будинку.Пройти не реально тяжко.Ні одного разу не чистилось цієі зими.Причому біля будинку 10 тротуар прочистили а цей ні.Це територія КП”ШЕУ” Солом’янського району.