Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2725 (4848330)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Розміщення паркувальних майданчиків
Відповідальний:Управління освіти [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:21 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

В доповнення до звернення Н-16032, яке знаходиться на ”доопрацюванні” з 4 січня 2018 року:

Між будинками вул. Лебедєва Кумача, 5 та Тетяни Яблонської, 12, повністю заблокований тротуар машинами зі сторони школи, що унеможливую вільний прохід з дітми по тротуару до школи.
Просимо прийняти міри та огородити тротуар (полусферами, клумбами, стовбчиками, чи чимось іншим).

З грудня ситуація не змінилась, див нове фото.

згідно відповіді від К И Ї В Т Р А Н С П А Р К С Е Р В І С.
”Облаштування будь-якими технічними засобами регулювання ... є прерогативою, районних в місті Києві державних адміністрацій, а власне КП ШЕУ районів...”

Прохання направити моє звернення у відповідну організацію для виконання: