Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8265 (4848347)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність огорожі в місцях падіння бурульок
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Федотов Костянтин Павлович], виконавець: Федотов Костянтин Павлович
Дата контролю:29 Березня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В понеділок 5.03 на мій, припаркований у дворі будинку за адресою Дніпровська набережна 19в автомобіль з даху впала глиба снігу. Було розбите
лобове скло, та продавлений капот. Жодного попередження не розміщено. Жодної огорожі немає. Ситуація у дворі катастрофічно небезпечна, сніг падає з даху на тротуари, де ходять люди. Комунальне підприємство не вживає заходів щодо забезпечення БЕЗПЕЧНОГО проходу людей !