Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6397 (4848366)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Першому заступнику В. Бялковському,
Надаю свідчення про те, що Ви не володієте ситуацією, чи брешете, це ще не ясно, і плюєте на всіх, просто підписуючи відписки!!!!

Шановний!

Ваше звернення, яке надійшло до Урядової «гарячої лінії» від 12.01.2018 р .№ ГО-7728490 було уважно розглянуто та опрацьовано Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією.
За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
Працівники житлово-експлуатаційної дільниці № 905 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» у своїй діяльності керуються розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.03.2011 № 307.
Прибирання сходових клітин вищевказаного будинку здійснюється бригадою робітників з комплексного прибирання згідно вимог до якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених вищезазначеним розпорядженням. За результатами щомісячно складаються акти виконаних робіт, підписаних мешканцями будинку.
На теперішній час сходові клітини житлового будинку № 44/10 на вулиці Героїв Севастополя прибрані та утримуються в належному санітарному стані.

З повагою

Перший заступник голови В. Бялковський


Згурський
Гермаш 408 72 36І ТАКАГО ЩЕ БАГАТО - ПРИХОДЬТЕ ПОГОВОРИМО!!!!