Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-2322 (4848379)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У дворі дому вже декілька днів не прибирається сніг. снігові заноси створюють перешкоди для пішоходів та комунальної техніки, що вивозить сміття. прошу прибрати сніг.