Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2728 (4848384)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На перехресті вул. Лебедєва Кумача та Тетяни Яблонскої не прибирається сніг на тротуарі