Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8268 (4848392)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність огорожі в місцях падіння бурульок
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюсь до КМДА відносно акціі по знищенню бурулей: на будинках на перехресті вулиць Ярославів Вал (31/19 ) та О.Гончара (31/33) висять двохметрові товтезні бурулі , там є огорожувальні стрічки, але не враховано , що тротуар вузький, і обходити ці стрічки можливо тільки по проїжджий частині.. навкруги декілька шкіл , посольств - діти, та інші пішоходи йдуть гуртом под цими бурулями цілий день...
Дуже прошу як можливо швидше ліквідувати цю небезпеку. С повпгою Тетяна Сівохо