Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-1995 (4848606)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу та льоду на зупинках та станціях МГТ
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано власними силами заявника
 
Текст звернення

Снег на тротуаре по ул.Шота Руставели, 15 б, от выхода из метро Дворец спорта, да обстановки общественного транспорта на Эспланадной, 20. Снег на остановке 55 автобуса, 15 троллейбуса Дворец Спорта. Ул. Эспланадная ,