Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-1997 (4848628)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Біля станції метро Політехнічний інститут, на місці знесених мафів, несанкіонована стихійна торгівля. Продавці залишають після себе сміття, заважають проходу пішоходів, і товари сумнівного походження (риба, ковбаси, цукерки і т.д. ) Ввечері взагалі неможливо пройти через скупчення людей, оскільки, з одного боку - неприбраний сніг, а з іншого -торгівці. Велике прохання прибрати цей самопроголошений базарчік-ярмарок, який приносить як фізичні незручності, так і естетично псує вигляд майбутнього скверу.