Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6420 (4848840)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Через погодні умови (а саме - снігопади) дорожна частина по вулиці Заломова була повністю засніжена, у зв’язку з чим ускладнене, а для певних автомобілів унеможливлене пересування транспортихі засобів по цій вулиці. Я, як мешканець будинку 2 по вулиці Заломова, вже 5 днів не можу виїхати з двору будинку, що значно ускладнює мою звичайну життєдіяльність. Очищення вулиці Заломова не відбувається. Більш того 06 березня 2018 року об 11-50 сама стала свідком того, як снігоприбиральна машина під’їхала до вулиці Заломова, підняла прибиральний ковш, розвернулася та поїхала по вже розчищених вулицях їздити без необхідності. Коли я намагалась поговорити з робітниками, які знаходилися у снігоприбиральній машині та з’ясувати причини такої поведінки - вони не зупинилися та повністю проігнорували мене. Таке ганебне відношення до жителів міста пригнічує та обурює.
Враховуюче вищевикладене, вимагаю:
1) здійснити прибирання снігу по вулиці Заломова,
2) з’ясувати, хто 06 березня 2018 року знаходився на зміні та мав здійснювати прибирання снігу по вулиці Заломова та притягнути до відповідальності осіб, які халатно віднеслись до свого обов’язку.