Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13588 (4849071)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.

Повідомляю Вам, станом на 7.03.2018р. 9:00 дорога від Повітрофлотського проспекту буд. 25 до вул., Сурікова 3 НАБУ. не прибрана від снігу. (див. вкладення)

Прошу терміново розчистити від снігу дорогу від Повітрофлотського проспекту буд. 25 до вул., Сурікова 3 НАБУ.

Дякую.