Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4254 (4849080)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу та льоду на зупинках та станціях МГТ
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! Зупинка Площа Кривоноса на Липківського в сторону Солом’янської площі та в сторну центру. Зовсім не прибраний сніг, незручно робити посадку/висадку в громадський транспорт. Люди по коліна в снігу/воді в залежності від температури повітря на вулиці.
Та ж сама ситуація з пішохідним переходом на світлофорі.
Комунальники чистять тільки проїздні частини, а доступ до пішохідних переходів та зупинок їх не цікавить.
Прошу максимально швидко вирішити цю проблему. Розумію, що строк розгляду моєї скарги достатній для того, щоб сніг розтанув самостійно. Але давайте давайте не чекати цього.