Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8342 (4849475)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Проблема с вывозом мусора. Несколько дней контейнеры стоят переполнены. Горы мусора на земле