Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2757 (4849570)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не прибирається сніг на тротуарі по вул. Польовій між вул. Борщагівська та вул Дашавська