Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-6957 (4850316)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Дніпровська РДА [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:22 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Про розгляд звернень громадян
КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович]
Заява
Шановний Петро Васильович! Яким чином нищезазначене рішення Київради , стосуєця безпосередньо Вам ввірене підприємство? Та чи стосуєця пункт— 2 Вас?
Якщо до Вам і Вашого підприємства це стосунку не має то якого дідька Ви пищите відписки про відсутність відповідача ?
Та чому відповідача ? Ви відповідальні? Може хочете відповідати ? Є боржник за рішенням суду , й не беріть лишнього під себе!
Хіба рахунок Вашого підприємства — код ЄДРПОУ 03366612 ??? так хто дурень.

Рiшення Київради 25/09/2015Рішення Київської міської ради № 823/1687 від 23 липня 2015 року
Про припинення комунального підприємства «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» шляхом приєднання його до комунального підприємства по утриманню житлового господарства Дніпровського району м. КиєваВідповідно до статті 56, статей 59, 78 Господарського кодексу України, пункту 30 статті 26, частини п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Київської міської ради від 01.12.2011 № 758/6994 «Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації» та з метою вдосконалення роботи комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, Київська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Припинити комунальне підприємство «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» (код ЄДРПОУ 38133008) шляхом приєднання його до комунального підприємства по утриманню житлового господарства Дніпровського району м. Києва (код ЄДРПОУ 03366612).


2. Встановити, що комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Дніпровського району м. Києва є правонаступником усіх прав, обов’язків та майна припиненого комунального підприємства «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва».


3. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації здійснити організаційно-правові заходи згідно з законодавством України щодо виконання пункту 1 цього рішення:
3.1. Утворити комісію з припинення комунального підприємства «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» шляхом приєднання його до комунального підприємства по утриманню житлового господарства Дніпровсько