Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-5162 (4850453)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ВОП ”Нивки-Діброва” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не прибирається сніг на прибудинковій території. Проїхати неможливо, весь час застряють автомобілі, пройти пішки - важко.