Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-2574 (4850456)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 305 [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Дуже неякісно прибраний сніг із тротуарів у дворі, склалося враження, що двірники взагалі не прцюють. При виході з під'їзду купа снігу на проїжджій частині і пройти складно навіть дорослій люлині, не кажучи про людей похилого віку. Прошу вирішити дану проблему.