Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7463 (4850699)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Сектор екології [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:22 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Постійна наявність диму в житловій забудові
В місті Києва за адресою: проспект Лісовий, 14 (Деснянський район) в житловій забудові цілодобово спостерігається задимлення (див. фото). Таке задимлення спричиняє котельня торгівельно-офісного центру, який розташований за адресою: проспект Лісовий, 14. Постійна наявність диму на території житлової забудови призводить до того, що мешканці будинків які знаходяться поруч і їх ДІТИ, ПОСТІЙНО ДИХАЮТЬ ПОВІТРЯМ З ДИМОМ і не мають змоги відкрити вікна для провітрювання квартир!
Крім того, викиди від котельні торгівельно-офісного центру, який розташований за адресою: проспект Лісовий, 14, яка працює на твердому паливі містять токсичні та канцерогенні речовини, які згубно впливають на стан здоров’я людей в тому числі і дітей!