Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-3722 (4850713)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 4 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:8 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах

Доброго дня! Переконливе прохання прибрати сніг з проїжджої частини, по вул. Леся Курсаса буд. 10-А. Снігові заноси створюють перешкоди для мешканців будинку та комунальної техніки, що вивозить сміття