Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8458 (4850810)
Зареєстровано:7 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прибирання снігу на вулиці Стельмаха та тротуарі відсутне. Неможливо пройти людині, а особливо людям з дитячими візками!