Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6527 (4851172)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Дільниця - 4 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не розчищені взагалі тротуари! Сніг не йде вже декілька днів, але той що нападав, комунальники й не збираються розчищати. Неможливо вийти з двору з дитячим візочком! Ні у дворах, ні на тротуарах, прилеглих до доріг- ніде не розчищено! Прохання якнайшвидше вирішити проблему та знайти відповідальних ! Сніг має вивозитись, а не лежати кашею під ногами до травня!