Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13841 (4851199)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ по ремон. та утрим. автомобільних шляхів та споруд на них Дарн. району” [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

не убран снег на тротуаре от поворота с Бориспольской по Старобориспольской до участка Штрафбата