Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-2602 (4851280)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Чищення снігу та льодяного покрову на автомобільних дорогах міста
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Як керівник ОСН ”БК ”ОСН Бажова 4” звертаюсь від імені мешканців Бажова 4. Прибирання та обслуговування будинку та прибудинкової території Бажова 4 фактично відсутнє, сніг не прибирається належним чином і взагалі не вивозиться, біля парадних лежать кучугури снігу, протиоблідними сумішами лід не посипається взагалі, вхідну групу біля парадних комунальники не чиститять. Мешканці квартир 75, 68, 76, 55 та інші самотужки з грудня 2017 року по теперішній час мусять замість комунальників чистити сніг і лід, прибирати вхідну територію біля парадних та прибирати самі парадні, сходові клітини, марші і т.п.. Лише 32% з асфальтованої частини прибуд. території, яка становить 1338 кв.м., прибирається трактором, за лютий місяць це було всього 5 разів коли проїхав трактор по проїзжій частині та тротуару що становить 450 кв.м. За лютий місяць вручну 2 рази двірники Михайло та Тамара підмели сніг, що випав товщиною 2 см, за лютий лише 2 рази замість щоденного були очищені 2 кулясті урни біля парадних, одного разу 10 лютого коли я самотужки чистила мокрий сніг на території біля 1 та 2 парадних я побачила як Михайло посипав мокрий сніг сіллю, за ним повз мене пройшла бригада двірників, які просто йшли за Михайлом, ні сніг ні лід вони не прибирали. Взагалі прибуд.територію Бажова 4 не прибирають роками, належні та якісні послуги з прибирання та обслуговувння прибуд. території та самого будинку відсутні, з 3065 кв.м. прибуд. території обслуговується лише 450 кв.м., зелена зона взагалі не прибирається з листопада 2017 року по теперішній час, біля сміттєбаків сміття просто вмерзло в лід. Таким чином, за лютий місяць не надано належних якісних вчасних послуг з обслуговування та прибирання прибудинкової території та будинку Бажова 4, тому у відповідності до законодавства КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» зобов’язано виконати перерахуки і має висталяти мешканцям рахунки лише за фактично надані послуги. БРИГАДНЕ ПРИБИРАННЯ ЗА ЛЮТИЙ 2018 РОКУ ПРАКТИЧНО ВІДСУТНЄ, РОБОТИ ВИКОНАНО ЛИШЕ НА 10% ВІД ТОГО ОБ’ЄМУ ПОСЛУГ ЩО МАЮТЬ НАДАВАТИСЯ. Ливнестоки не виконують свою функцію, постійно забиті, тому талий сніг просто ллється з даху будинку по периметру зі сторони двору, а бурулі летять на голови перехожих. На мої постійні скарги та претензіїї з цього приводу ні ЖЕД-402 ні КП не руагують, послуги у відповідності до Правил та Розпоряджень КМДА не надаються, МЕШКАНЦІ ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕРАХУНКИ ЗА НЕНАДАНІ ПОСЛУГИ,