Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13855 (4851285)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Узбіччя вздовж всієї вулиці Дегтярівська завалено снігом. Займає майже цілу смугу проїзної частини. Це призводить до автомобільних заторів. Коли кучугури снігу будуть вивезені?