Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-7189 (4851314)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:23 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Вже понад рік на гостьовій парковці заднього двору будинку 38 по вулиці Чавдар намертво стоїть авто. Як видно з фото - задній номер відсутній, бокові дзеркала та фари побито, колеса спущені і т.д.. З метою припинення подальшого руйнування авто, та враховуючи, що гостьова парковка не призначена для постійного зберігання майна, яким не користуються, а також можливість того, що авто було викрадено, пропоную перевірити даний факт, знайти власника(передній номер на фото), або прибрати авто, якщо власник на даний момент відсутній.