Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-2045 (4851350)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Чергування патрульних машин
Відповідальний:Головний спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобіга [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:23 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу на некоректну роботу патрульної поліції, що працює по району вул. Ванди Василевської (Всеволода Змієнка). І виправити ситуацію.

Постійна проблема: машини, більшість з яких приїжджають() до бізнес-центру(або для інших цілей) за адресою Ванди Василевської (Всеволода Змієнка), д. 7 починають паркуватися де попало: на невирішеною для цього території - посередині вулиці, на пішохідному переході (!), загороджуючи прохід по ньому , паркуясь на тротуарі перед перешеходним переходом і тп.

Не дивлячись на скарги (а я дзвонив на телефон 102 за останні 3-4 місяці не менше 15-20 разів) проблема так і не наважувалася: в окремих випадках приїжджала поліція. Але не виявивши водія - ніхто не викликав евакуатор, щоб виправити потенційну аварійну обстановку на дорозі або оштрафувати порушників.

А до припаркованим на газоні посеред вулиці машини ніхто з поліції не робив ніяких дій. Всі машини поліції просто проїжджають повз, роблячи вигляд, що не побачимо нічого особливого.
додаю фото і відео - https://youtu.be/KAiW9K60mG0

Сьогодні показовий випадок: на пішохідному переході ”припаркувалися” 3 автомобілі. Я подзвонив в 102 о 12:46. Поки протягом 10 хвилин їхав наряд за викликом на пішохідному переході встигла ”припаркуватися” ще одна 4-я машина. Оформивши штраф тільки для однієї машини працівники поліції ігнорували те, що до однієї з машин на пішохідному переході підійшов господар і вона поїхала, і на місце її ”припаркувалася” нова. Тільки після мого звернення патрульний пішов спілкуватися з новим порушником.

Через 7 хвилин після цього, так і не виправивши ситуацію (на переході залишилися 2 машини) патрульна поліція спокійно поїхала, не звернувши увагу і на інші машини, що ”припаркувалися” на газоні посередині вулиці

Прошу вжити заходів для виправлення ситуації: патрульна поліція ігнорує порушення і не вирішує поставлені перед нею завдання.

PS
через півгодини після - ситуація повторилася вже з іншими машинами...