Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7521 (4851360)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ВОП ”Покровська” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано власними силами заявника
 
Текст звернення

Шановна адміністрація! Просимо прийняти заходи щодо розчищення прибудинкової території(двір) за що ми доречі платимо. Жодна машина мешканців дому не може нормально виїхати з двору. До ЖЕКу дозвонитися не можемо, хоча він і працює два рази на тиждень в середу і пятницю, ніхто не бере слухавку. Була одна жінка з комунальної служби, яка намагался розчистити проїзд,але закидала ще гірше територію біля машин снігом. Виїхати не можливо! Відео додається. Приберіть нормально прибудинкову територію!!!