Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-2814 (4851733)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Тротуар по Західній взагалі нерозчищений від снігу, а біля цвинтаря ще й весь в собачих екскрементах.