Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-2616 (4851735)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ШЕУ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Біля автосалона КІА Моторз на тротуарах не прибраний сніг ВЗАГАЛІ. Всю зиму! Прошу щось зробити з цією проблемою або ліквідувати автосалон, і на його місці посадити парк.