Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-7056 (4851877)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На тротуаре вдоль дороги возле этого дома ПО ЩИКОЛОТКИ ВОДЫ не чистилось всю зиму ходить нереально!!!